Tamamını Online Alabileceğiniz 4 Yenilikçi Eğitim Programı

University of Europe Laureate Digital
Çıktı al
tr

Europe Laureate Digital, sunduğu online programlar sayesinde, kariyerinde ilerlemeyi düşünenler, mesleki bağlantılarını genişletmek ya da belli bir alanda becerilerini geliştirmek isteyenler için fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor. Kampüs eğitiminden dijitale geçişte sabit ders saatleri ya da yaşadığınız yerin uzak olması gibi engeller ortadan kalkar. Bu sayede, hem işe gidebilir hem de uluslararası bir üniversite tercih ederek derslerinizi dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz; yolda ya da öğle aralarında, ne zaman çalışacağınız size bağlı. Ayrıca online eğitimde, dünyanın farklı yerlerinden programa katılan profesyonellerle ve alanında uzman kişilerle iletişime geçme, yeni bakış açıları kazanma ve global bir iletişim ağı oluşturmanın da avantajlarını yaşarsınız.

Daha fazla seçenek = daha iyi sonuçlar

E-öğrenme program çeşitliliği söz konusu olduğunda da ufuk açıcıdır. Europe Laureate Digital Üniversitesi öğrencilerine geniş bir program yelpazesinden tercih yapma olanağı sunar; online eğitimde kendinizi eksik hissettiğiniz alanlara odaklanarak bu alanlarla ilgili dersler alabilirsiniz. Bu sayede, edineceğiniz yeni becerileri iş yerinde de kullanabilir kısa zaman içerisinde kendinizi geliştirme şansı yakalayabilirsiniz.    

Biliyor muydunuz?

Belli bir ders materyalini e-eğitim yolu ile öğrenirken harcadığınız zaman, aynı materyali geleneksel yöntemlerle öğrenirken harcadığınız zamandan %40 – %60 oranında daha azdır.

E-öğrenme ayrıca, öğrendiğiniz bilginin akılda kalmasını %25 – %60 oranında artırır. Sonuç olarak online eğitimde öğrenme sürecinizden siz sorumlusunuzdur; etkili bir çalışma ve verimlilik için ders programınızı kendiniz şekillendirebilirsiniz.  

En gelişmiş dijital programlar

Alanınızda liderliği yakalamak için 21. yüzyılın eğitim standartlarını karşılamanız gerekir. Teknolojiyi etkili bir şekilde kullanma ve doğru zaman yönetimi bugünün küresel ekonomisinde önemi gittikçe artan becerilerden. Online öğrenmede bu becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra dünyanın dört bir yanından farklı kültürleri ve iş çevrelerini tanıma şansını da yakalarsınız. E-öğrenmenin en önemli avantajı ise – hangi alanda olursa olsun – kariyer hedeflerinize en uygun eğitimi seçebiliyor olmanızdır. Europe Laureate Digital’de tamamen online olarak okuyabileceğiniz kariyer odaklı dört programa birlikte göz atalım:

1.   Özel (Kapsamlı) Eğitimde Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı: Bu program öğrencileri, özel eğitime ihtiyaç duyan çocukların ve yetişkinlerin eğitime dahil edilmesi sürecinde gerekli olacak bilgi ve beceriler ile donatır. Online eğitimde öğrenciler evrensel bir bakış açısı kazanırlar; dünyanın dört bir yanından farklı eğitmenlerle bu işin zorlukları ve çözüm yolları hakkında fikir alış-verişinde bulunma şanları vardır. Ayrıca, özel eğitimin verildiği bir sınıf ortamında engelli insanlara bilgi aktarılırken teknolojinin oynadığı rolü ilk elden öğrenirler.

2.   Müzik Eğitimi Yüksek Lisansı: Bu programda öğrencilere teorik bilgi verilir, güncel etütler aktarılır ve bugünün müzik eğitmenlerinde olması gereken tüm kritik beceriler kazandırılır. Öğrenciler, müzik eğitiminin toplumsal bağlamda bugün daha da geniş bir öneme sahip olduğunu keşfederler. E-öğrenme sayesinde farklı ülkelerden programa katılan pek çok kişi ile iletişime geçebilir, bu kişilerle özel okullarda ya da devlet okullarında müzik eğitmenliği yapmanın iyi ya da zor yanları hakkında konuşabilirsiniz. Mezunlar müzik öğretmeni, orkestra şefi, profesyonel müzisyen ya da müzisyen – bilim insanı – olabilirler. Mezun olup sektörde çalışmaya başlamadan önce, e-eğitim öğrencilerin hem yurt içinden hem de yurtdışından önemli bağlantılar kurmalarına yardımcı olacaktır.

3.   Spor Yöneticiliği Yüksek Lisans Derecesi: Bu yüksek lisans programı sporun hareketli dünyasında kariyerini ilerletmek isteyen yönetim profesyonelleri için tasarlandı. Real Madrid Spor Kulübü ortaklığında sunulan bu yenilikçi online program, öğrencilere spor yöneticiliğinde dünya liderlerinden eğitim alma ve sporun her dalından üst seviye profesyonellerle iletişime geçme imkanı tanıyor. Dünyanın farklı yerlerinden birinci sınıf profesyonellerden ders alırken farklı yönetim modelleri üzerine bilginizi genişletme ve zenginleştirme şansına sahip olacaksınız.  

4.   Eğitim Liderliği Sosyal Bilimler Yüksek Lisansı: Eğitim alanında ileri görüşlü bir yönetici ya da lider olma arzusundaki profesyoneller bu detaylı yüksek lisans programından çok faydalanacaklardır. Deneyimli eğitmenlerden alınan eğitim ve sınıf arkadaşlarıyla yapılan ortak çalışmalar sayesinde kazanılan bilgi ve beceriler, liderlerin çalışanlarını nasıl motive ettiği, sorunları çözme yöntemleri ve etkili iletişim yolları gibi konuları kapsar. Ayrıca çalışma ortamını modernize eden teknolojilerin nasıl kullanıldığı da öğrenilmiş olur. Online öğrenme yoluyla kazanılan bu bilgi ve beceriler çalışma ortamında hemen uygulamaya geçirilebilir. Hem okuyup hem çalışabilme online programın sağladığı en önemli avantajlardandır.

Gittikçe daha da cazip hale gelen bir alternatif

Kariyerini bir üst noktaya taşımak için yüksek eğitimine devam eden (iş dünyasında tecrübeli) kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. ABD’de örneğin, 30 yaş ve üstü yetişkinlerden herhangi bir yüksek eğitim programına devam eden kişi sayısı 5.5 milyon, 1970’den bu yana %322 oranında büyük bir artış göstermiş. Uzmanlar 2019 yılında bu sayının 6.1 milyonu aşacağını tahmin ediyor.  

E-öğrenme esnek yapısı ve sunduğu alternatiflerle iş dünyası profesyonelleri için ölçülebilir faydalar sağlıyor. Bir işe devam ederken koleje yazılan yetişkinler yatırımlarından %22 oranında geri dönüşüm sağlıyorlar. Bu oran kampüste eğitim gören öğrenciler için ortalama %12 civarında. Yoğun çalışan bir profesyonel için hedefine en uygun programı seçmek ve kendi çalışma düzenine göre online eğitim programını ilerletmek onu başarıya götüren en hızlı yol olacaktır.

Europe Laureate Digital Üniversite programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen kayıt ol ve küresel ağımıza sen de katıl.

Europe Laureate Digital Üniversite programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen kayıt ol ve küresel ağımıza sen de katıl.

 • Education
 • Sports Management
 • Çıktı al

  Makaleleri Filtreleyin

  Bulun
  FI_The-one-quality-that-builds-trust.jpg

  Güven İnşa Eden Yegâne Özellik

  Bilgi Birikiminiz
  FI_How-To-Succeed-In-Your-New-Job.jpg

  How To Succeed In Your New Job

  Profesyonel Gelişim
  FI_The-Most-Powerful-Leadership-Tool-You-Have--Your-Own-Example.jpg

  The Most Powerful Leadership Tool You Have:...

  Becerileriniz
  FI_The-Interesting-Link-Between-Remote-Work-And-Higher-Engagement.jpg

  The Interesting Link Between Remote Work And...

  Global Sosyal Ağ

  Makaleleri Filtreleyin

  Bulun

  Spotlight

  NETWORK KURMA

  Öğrenme aşamasında size yol gösterecek ve yardım edecek birini mi arıyorsunuz? İletişim ağımıza bir göz atın!

  İletişime geçin
  Özel partnerlerimiz

  Avrupa'nın pek çok yerindeki kardeş üniversitelerimizi yakından tanıyın

  Daha fazla bilgi edinin
  PROGRAMLARIMIZ

  Tüm temel dillerde sunulan, iş dünyasından sağlığa farklı çalışma alanlarımızdaki derecelerimizi keşfedin

  Daha fazla bilgi edinin
  YETENEK DEĞERLENDİRMELERİ

  Kendinizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı tanımak için yetenek değerlendirme testlerimizi uygulayın (bu bölüm yalnızca İngilizcedir)

  Testi uygulayın