Online Eğitimle Kariyerinizde Hızla Yükselmenin Yolları

University of Europe Laureate Digital
Çıktı al
tr

Eğitiminize devam etmek iş piyasasındaki değerinizi artırmanızı sağlayacak en iyi yöntemlerden biri fakat her zaman bu eğitime gerekli olan zamanı ayırmanız mümkün olmayabilir. Online lisans programları ekstra bir çaba gerektirse de arzuladıkları sektörlerde çalışan profesyoneller için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Online öğrenme esnek, erişilebilir ve pratik—ayrıca kariyerinizdeki bir sonraki adım için gerekli yardımı da sağlayacaktır.

Rakiplerinizi geride bırakın  

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun üst düzey pozisyonlar için rekabet oldukça yoğundur ve yaptığınız işle ilgili yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz en iyi yöntemlerden biri online eğitim olacaktır. Teori ile kavramsal öğrenmeyi, gerçek ve pratik deneyimle birleştirmek sizi rakiplerinizden çok daha ileriye taşırken hedeflediğiniz yönetici ya da CEO unvanlarına da ulaşmanızı sağlayacak.

Evrensel bir bakış açısı kazanın

Online lisans programlarında öğrencilere dünyanın her yerinden pek çok farklı profesyoneli tanıtan özel bir ortam sağlanır. Böylece sadece teorik kavramları okumak yerine çalıştığınız alanla ilgili deneyim sahibi insanlardan bilgi edinme şansını yakalarsınız. Çalıştığınız sektörde enternasyonal bir bakış açısına sahip olmak detaylara odaklanma yeteneğinizi geliştirdiği gibi bu bakış açısıyla sunduğunuz yenilik ve iyileştirme fikirlerinizle de sizi vazgeçilmez kılar. 

Edindiğiniz yeni becerileri hemen uygulama imkanına sahip olun

Eğitiminize online devam etmek, diğer sorumluluklarınızı da organize edeceğiniz faydalı bir program yapmanızı ve verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmanızı sağlayacaktır. Ayrıca eğitiminize devam ederken yarı ya da tam zamanlı çalışma şansına da sahipsiniz. Mezuniyeti beklemeden edindiğiniz bilgileri hemen hayata geçirip yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. 

Kendinizi devamlı geliştirmenin önemini hatırlayın

Kariyerinizde doğru yolda olduğunuzu hissetseniz de her gün yeni bir buluş ortaya çıkmaya devam ediyor. Online eğitim ile çalıştığınız sektördeki gelişmeleri takip ederek rakiplerinizden bir adım öteye geçer ve en yaratıcı fikirleri bulma arzunuzu her zaman taze tutarsınız. Statükonuzu korumaya çalışmak yerine en yeni teoriler ve endüstriyel uygulamalarla ufkunuzu geliştirmek ve her gün faydalı şeyler öğrenmekle meşgul olursunuz.

Temel becerilerinizi geliştirin

Kariyerinizde hangi noktada olursanız olun, zaman yönetimi, liderlik ve dijital platformlardaki becerileriniz yüksek talep görür. Eğitiminize online devam ederek motivasyonunuzu, önceliklerinizi belirleme ve hedeflerinize ulaşmadaki becerilerinizi ve dijital maharetlerinizi gelecekte karşınıza çıkacak iş verenlere göstermiş olursunuz. Listenize üstün iletişim ve dijital network oluşturma becerileri de eklerseniz gideceğiniz yön ancak ve ancak ileriye doğru olacaktır.

Gelecek için dijitale odaklanın

Teknoloji odaklı bir alanda çalışıyor olsanız da olmasanız da dijital dünyada becerikli olmak gittikçe önem kazanıyor. Online lisans programlarında dersler ve eğitmenler inovatif öğrenme metotları ve global sınıflar gibi çeşitli dijital platformlarla öğrencilere ulaştırılır. Bu sayede mezun olduğunuzda üstesinden gelemeyeceğiniz dijital platform olmayacaktır—ki bu tam da sınırlarını genişletmek isteyen kurumların aradıkları becerilerdendir. 

Europe Laureate Digital Üniversite programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen kayıt ol ve küresel ağımıza sen de katıl.

 • Education
 • Finance
 • Health
 • Human Resources
 • Humanities
 • Law
 • Management
 • Marketing
 • Sports Management
 • Çıktı al

  Makaleleri Filtreleyin

  Bulun
  FI_The-one-quality-that-builds-trust.jpg

  Güven İnşa Eden Yegâne Özellik

  Bilgi Birikiminiz
  FI_How-To-Succeed-In-Your-New-Job.jpg

  How To Succeed In Your New Job

  Profesyonel Gelişim
  FI_The-Most-Powerful-Leadership-Tool-You-Have--Your-Own-Example.jpg

  The Most Powerful Leadership Tool You Have:...

  Becerileriniz
  FI_The-Interesting-Link-Between-Remote-Work-And-Higher-Engagement.jpg

  The Interesting Link Between Remote Work And...

  Global Sosyal Ağ

  Makaleleri Filtreleyin

  Bulun

  Spotlight

  NETWORK KURMA

  Öğrenme aşamasında size yol gösterecek ve yardım edecek birini mi arıyorsunuz? İletişim ağımıza bir göz atın!

  İletişime geçin
  Özel partnerlerimiz

  Avrupa'nın pek çok yerindeki kardeş üniversitelerimizi yakından tanıyın

  Daha fazla bilgi edinin
  PROGRAMLARIMIZ

  Tüm temel dillerde sunulan, iş dünyasından sağlığa farklı çalışma alanlarımızdaki derecelerimizi keşfedin

  Daha fazla bilgi edinin
  YETENEK DEĞERLENDİRMELERİ

  Kendinizi, güçlü ve zayıf yanlarınızı tanımak için yetenek değerlendirme testlerimizi uygulayın (bu bölüm yalnızca İngilizcedir)

  Testi uygulayın