{{data.ambassador.name.first}} {{data.ambassador.name.last}}

  • Tipo de perfil

    {{data.ambassador.UserLevel}}

Conoce más sobre el {{_lang(data.product, 'label')}} de la mano de {{data.ambassador.name.first}} {{data.ambassador.name.last}}

Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünden 1995 yılında mezun olduktan sonra TRT Dış Yayınlar Daire Başkanlığı’nda Rusça Haber Mütercimi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra DATA EXPERT İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlık firmasında başlayan insan kaynakları ve eğitim tecrübesi 1996-2005 yılları arasında çeşitli firmalarda orta düzey yönetici olarak devam etmiştir. 2005 yılında en son İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalıştığı Nurus firmasından ayrılarak, İrlanda’ya taşınmış ve hem orada hem de daha sonra İtalya ve Azerbaycan’da yaklaşık 10 yıl eğitim danışmanlığı ve sahip olduğu TESOL lisan eğitmenliği yeterlilik belgesi ile İngilizce öğretmenliği yapmıştır. Şu anda Ankara’da yaşamakta ve Bilgi Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans yapmaktadır. İyi derecede İngilizce, Rusça ve az seviyede de Fransızca bilmektedir. Evli ve 9 yaşında bir oğlu vardır.

 

También te puede interesar...

TESTS DE HABILIDADES

Realiza nuestros test de habilidades para aprender más sobre ti mismo, tus fortalezas y áreas de mejora (esta sección sólo está disponible en inglés)

Realizar un test

NUESTRO MAGAZINE

Educación e inspiración desde una perspectiva global para acompañarte en tu búsqueda de conocimiento

Empieza a leer